Plantacja w Wolnych Farmerach!

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team
Posty: 3416
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 5:50 pm
Płeć: Mężczyzna

Plantacja w Wolnych Farmerach!

Postautor: Neiel » pn paź 13, 2014 12:04 pm

Drodzy Farmerzy,

z okazji 5 urodzin Wolnych Farmerów chcielibyśmy dziś zaprezentować Wam wspaniałą nowość - plantację!

Obrazek

Plantacja dostępna jest dla wszystkich graczy od poziomu 28. Budynkiem otwierającym plantację jest hala pojazdów. Po wybudowaniu hali na farmie wystarczy kliknąć na budynek, a wówczas zostaniecie przeniesieni na plantację.

Na czym to polega?
Przygodę z plantacją zaczynamy od wybudowaniu na farmie hali pojazdów dostępnej dla wszystkich farmerów od poziomu 28 za 250.000 ft. Plantacja jest areałem o maksymalnej powierzchni 99 pól oraz przylegającym parkingiem z różnymi maszynami rolniczymi.

Obrazek

Początek zabawy otwiera 8 dostępnych pól na których rozpoczynacie wykonywanie zleceń. Każdorazowo dostępne są trzy zlecenia na określone produkty o różnych stopniach trudności: zlecenia łatwe, średnie oraz trudne. Tutaj samodzielnie decydujecie o wyborze zlecenia. Niezależnie od stopnia trudności na wykonanie każdego zlecenia otrzymacie 7 dni, a trudność definiowana jest przez ilość produktów potrzebnych do wykonania zlecenia. Produkty konieczne do wykonania zlecenia pobierana są z Waszego magazynu.

Tutaj przyjmujecie zlecenia:

Obrazek

Nagrody:
Każdorazowo za wykonanie zlecenia otrzymujecie w nagrodę punkty doświadczenia, farmotalary i papiery. Jeśli uda Wam się wykonać zlecenie przed upłynięciem czasu. to wówczas otrzymacie bonus za pozostały czas oraz dodatkowy bonus dla zleceń stopniu średni oraz trudny.

Obrazek

Papiery są specjalną walutą, którą aktywujecie nowe pola i pojazdy oraz podnosicie poziom plantacji. Macie za mało papierów? Nie ma problemu: jeśli nie chcecie czekać na kolejne papiery w nagrodę za wykonanie zlecenia, to w zamian za monety możliwe jest dokupienie papierów. Ilość otrzymywanych w zamian za monety papierów wzrasta wraz z poziomem plantacji. Aktualną ilość posiadanych papierów znajdziecie tutaj:

Obrazek

Pojazdy:

Pojazdy dokonują zbioru produktów sianych do wykonania zlecenia.

Obrazek

Różnią się one powierzchnią, którą mogą obrobić, prędkością oraz zasięgiem. Wyboru pojazdu dokonujecie kliknięciem na znaczek + po prawej stronie pola. Dalsze pojazdy aktywowane są wraz ze wzrastającym poziomem plantacji i mogą zostać zakupione papierami i farmotalarami lub monetami. Każdy pojazd ma określoną wytrzymałość i po wyczerpaniu musi zostać ponownie wykupiony.

Obrazek

Wśród pojazdów znajdziecie również nawoźniki skracające czas wzrostu na plantacji. Również tutaj obowiązuje zasada - im lepszy pojazd, tym większe przyśpieszenie produkcji!

Trasa:

Po wybraniu pojazdu musicie zaplanować jego trasę przejazdu po polach. Pojazdy obrabiają pola leżące kolo siebie (wertykalnie lub horyzontalnie).

Obrazek

Jeśli podczas wyboru trasy zasięg zostanie wyczerpany wówczas kliknięciem na zieloną fiszkę startujecie obrabianie pola.

Życzymy Wam świetnej zabawy na plantacji i nie zapomnijcie o naszym aktualnym prezencie bonusowym do zakupu monetek :!:

Z pozdrowieniami
Wasz Zespół Wolnych Farmerów
Obrazek

Wróć do „Ogłoszenia”