Święta w Wolnych Farmerach!

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team
Posty: 3416
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 5:50 pm
Płeć: Mężczyzna

Święta w Wolnych Farmerach!

Postautor: Neiel » pn gru 01, 2014 12:06 pm

Drodzy Farmerzy,

powoli zbliża się czas świąt i za oknem Waszych rancz zaczyna prószyć śnieg! Biała kołderka okryje nie tylko farmy, ale i pobliskie wioski, las, piknik oraz targowisko niesamowitości!

Obrazek

Od dziś w El Farmado czeka na Was Mikołaj. Od 01.12 godz. 11:00 do 14.12 godz 23:59 możecie u niego wygrać wspaniałe prezenty na zbliżające się święta![/b]

Wystarczy kliknąć na świętego Mikołaja, a już otwiera się okno z naszym słodkim maratonem.

Obrazek

Teraz musicie dorzucić porcję wybranych produktów do świecznika: wszystkie produkty, które mogą zostać wytworzone w Wolnych Farmerach możecie wykorzystać do świątecznej zabawy. W zamian za produkty otrzymacie specjalne punkty dzięki którym zdobędziecie pyszne słodycze. Te z kolei możecie do 23.12 godz. 23:59 wymienić na prezenty. Kliknijcie w tym celu na zakładkę w górnej części okna.

ObrazekObrazek
Obrazek

Całkowita ilość zdobytych punktów wyświetlana jest w świeczniku w postaci czerwonego paska postępu. Oczywiście nie jest konieczne kompletne wypełnienie świecznika, aby zdobyć smakołyki. W zależności od tego jakie chcecie smakołyki wystarczy dorzucić tyle produktów, aby punktacja wystarczała na zdobycie wybranego smakołyku. Im więcej produktów dorzucicie tym więcej smakołyków uda Wam się zgromadzić.

Ale uwaga: jeśli zdecydujecie się odebrać prezent zaczynacie zabawę od początku. Jeśli zaś zgromadzicie więcej punktów niż ilość potrzebna do aktywacji słodkiego maratonu wówczas takie punkty przepadają.

To jeszcze nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy: dzięki smakołykom możecie otrzymać raz dziennie 2,5% punktów brakujących Wam do następnego poziomu (wystarczy wśród prezentów Mikołaja wybrać gwiazdkę).
A może chcielibyście coś szczególnego na Waszą półkę z prezentami? W takim razie skompletujcie sobie świąteczną półkę na prezenty z naszą animowaną czwórką niezwykłych owczych narciarzy! Narciarze pojawią się na odrębnej półce gdzie będą prezentować swoje niezwykłe zdolności w slalomie i nie tylko!


Również swoje ranczo możecie ozdobić świątecznymi dekoracjami!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

A jakby tego było mało to u architekta znajdziecie plan budowy piernikowej chatki:

Obrazek

Odwiedzając Mikołaja w El Farmado zajrzyjcie również do sklepu budowlanego gdzie czeka na Was kilka ozdób na Wasze pole:

Obrazek

Nie zabraknie również prezentów dla Waszych przyjaciół! Obdarzcie się prezentami świątecznymi, które znajdziecie w prezentomacie w El Farmado!

Życzymy Wam świetnej zabawy w Wolnych Farmerach!
Obrazek

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team
Posty: 3416
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 5:50 pm
Płeć: Mężczyzna

Re: Święta w Wolnych Farmerach!

Postautor: Neiel » pt gru 05, 2014 4:25 pm

Nasza świąteczna akcja przechodzi do następnej rundy :!:

Święta już tuż tuż co widać słychać i czuć w Wolnych Farmerach, ale również Waszych klientów ogarnął świąteczny nastrój!

Od 06 do 26. grudnia 2014 godz. 23:59 na Waszych farmach pojawiał się będzie specjalny klient z listą zakupów specjalnych produktów potrzebnych do pieczenia świątecznych placków! Dlatego potrzebuje on pilnie zboże i jajka.

Obrazek

Dodatkowo od 06 do 26 grudnia o godz. 23:59 macie możliwość strugania dziadków do orzechów oraz świeczników w El Drzewado i dzięki temu zdobyć nowe prezenty na swoją półkę z prezentami!

Obrazek ObrazekObrazekObrazek

Nowe osiągnięcia pojawią się na Waszej półce po wyprodukowaniu 125 świeczników i 125 dziadków do orzechów.


A za wyprodukowanie w stolarni 25 piramid świątecznych Wasza półka wzbogaci się o świąteczną piramidę:

Obrazek.

Jak każdego roku również i tym razem 06.12 w prezentomacie czeka na Was Świnka Mikołaj

Obrazek


Życzymy Wam świetnej zabawy w grze i pięknego Adwentu!

Wasz Zespół Wolnych Farmerów
Obrazek


Wróć do „Ogłoszenia”