Wielkanoc w Wolnych Farmerach!

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team
Posty: 3416
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 5:50 pm
Płeć: Mężczyzna

Wielkanoc w Wolnych Farmerach!

Postautor: Neiel » śr kwie 01, 2015 11:36 am

Drodzy Farmerzy!

tegoroczna akcja wielkanocna na farmach znów obfituje w wiele niespodzianek i zabaw!
Od 01.04.2015 do 15.04.2015 czeka na Was wielkanocna parowanka.

Obrazek

Jak w to się gra?

Wystarczy kliknąć na talię kart w górnej, lewej części ekranu gry:
Obrazek

Wówczas wyświetli się plansza gry z 20 zakrytymi kartami.

Obrazek

Kliknijcie na kartę, a następnie znajdźcie pasującą parę. Odkrycie dwóch kart to jedna runda. Każdego dnia otrzymacie 10 gratisowych rund. Każda dodatkowa runda kosztuje 1 monetkę. Odkrycie pasującej pary będzie nagradzane niespodziankami. Nawet jeśli nie uda się Wam odnaleźć pasującej pary zgarniecie nagrodę pocieszenia.

Jeśli uda Wam się odkryć czekoladowe jajka wówczas...

Obrazek

otrzymacie losową ilość czekoladowych jajek.

Oprócz takich nagród jak ogórki, marchewki, zboże, punkty czy farmotalary możecie również znaleźć czekoladową owieczkę na swoją półkę pokazową na ranczo. Jeśli zaś uda Wam się znaleźć 6 czekoladowych owieczek wtedy otrzymacie na półkę jej animowaną wersję.

ObrazekObrazek

A oto gwóźdź programu: jeśli uda Wam się znaleźć wszystkie pasujące pary i oczyścić całą planszę z kart otrzymacie 2,5% punktów brakujących Wam do zdobycia kolejnego poziomu w grze!

Jeśli do zakończenia akcji 15.04 godz.23:59 znajdziecie 600 czekoladowych jaj to w nagrodę otrzymacie słodkiego niedźwiadka do swojego ranczo. Znalezione czekoladowe jajka możecie wymienić u specjalnego gościa w El Farmado.

Obrazek

A jeśli nie uda Wam się znaleźć 600 czekoladowych jajek do zakończenia akcji to wielkanocny zając w El Farmado chętnie wymieni Wam 100 sztuk zboża i jedną monetkę na 10 czekoladowych jajek. Nasz specjalny gość będzie czekał na Was w El Farmado do 22.04.2015 godz 23:59:59.

Po wymianie czekoladowych jajek na słodkiego niedźwiadka znajdziecie go w asystencie w urządzeniu ranczo.

Dodatkowo architekt czeka na Was z nowym projektem ranczo. Koniecznie do niego zajrzyjcie!

Do zakończenia akcji wielkanocnej każdego dnia Waszą farmę odwiedzał będzie specjalny klient. Wielkanocny zajączek potrzebuje całe mnóstwo marchewek i jajek.

W prezentomacie czekają na Was również prezenty wielkanocne, którymi możecie wymieniać się ze swoimi przyjaciółmi.

Obrazek

Ponadto każdy farmer logujący się do gry między 01.04 a 15.04 otrzyma od nas wyjątkowy prezent na swoją półkę pokazową jeśli nie zdołał go odebrać w ubiegłym roku.

Pedro znów zatęsknił za swoimi ulubionymi żonkilami. Dlatego do 15.04. godz. 23:59 możecie obsiewać swoje pola żonkilami i wymieniać w El Fiszado u Pedro na prezent na półkę pokazową. W zamian za 1000 żonkili otrzymacie złotego żonkila, a za 6000 żonkili jego diamentową wersję.

ObrazekObrazek

Życzymy Wam świetnej zabawy wielkanocnej w Wolnych Farmerach!

Wasz Zespół Wolnych Farmerów
Obrazek

Wróć do „Ogłoszenia”