10.9 Akcje tygodnia - Superzwierzęta

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

10.9 Akcje tygodnia - Superzwierzęta

Post autor: FAQ-Team » wt lut 26, 2013 8:39 pm

W niektórych akcjach tygodnia w Wolnych Farmerach istnieje możliwość aktywacji szczególnej właściwości dla jednego ze zwierząt. Podczas trwania akcji możesz siać wyznaczone produkty i podczas zbiorów otrzymywać ekstra produkty akcji tygodnia, które będą dopisywane do Twojego konta. Jeśli w czasie trwania akcji nie uda Ci się zgromadzić wymaganej liczby produktów, możesz brakująca liczbę wymienić za monety.
Podczas każdej akcji tygodnia będziesz mógł przeobrazić jedno ze swoich zwierząt.

Superkrowa

W czasie akcji związanej z krowami (26.02.2013 - 05.03.2013 godz. 11:00), jedna z Twoich krów otrzyma nowy wygląd oraz będzie produkowała większą ilość mleka (+1). Aby wybrać specjalizację dla zwierzęcia wystarczy po zakończeniu akcji wybrać zwierzę, a następnie nadać mu specjalizację. Jeśli wybrane zwierzę posiada już specjalizację zostanie ona zastąpiona nową.
Szczegółów na temat tej akcji można się dowiedzieć w El Farmado u Stasia Krowiarza
Obrazek


Aby móc przeobrazić jedną z krów w superkrowę należy zgromadzić odpowiednią ilość opakowań mleka. Aby je otrzymać należy siać:
Obrazek koniczynę,
Obrazek kalafiory lub
Obrazek ziemniaki.

Znalezienie opakowań mleka podczas zbiorów jest przypadkowe, czyli im więcej obsianych pól tym wyższa szansa na znalezienie większej ilości opakowań. Znalezione opakowanie będzie automatycznie dodawane do wymaganej przez Stasia ilości opakowań.
Obrazek Postępy w zbieraniu opakowań mleka można sprawdzić u Stasia Krowiarza.

Superkrowa nie tylko wystrzałowo wygląda, ale też będzie dawała Ci +1 mleko więcej przy każdym dojeniu. Jeśli uda Wam się zebrać wystarczającą ilość opakowań po mleku możecie w górnej części swojej obory wybrać specjalizację i nadać ją jednej z Waszych krów. Pamiętajcie, że nawet przy większej ilości obór możliwe jest wyspecjalizowanie tylko jednej krowy.
Obrazek


Autor: poiu13

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

Re: 9.8 Akcje tygodnia - Superzwierzęta

Post autor: FAQ-Team » pn kwie 15, 2013 4:07 pm

Cudowna kolonia pszczół

W czasie akcji związanej z pszczołami(15.04.2013 - 22.04.2013 godz. 11:00), jeden z Twoich uli otrzyma nowy wygląd oraz będzie produkował większą ilość miodu (+2).

Szczegółów na temat tej akcji można się dowiedzieć w El Farmado u Zenona Pszczelarskiego
Obrazek


Aby móc przeobrazić jeden z uli w cudowną kolonię pszczół należy zgromadzić odpowiednią ilość kropli nektaru. Aby je otrzymać należy siać:
Obrazek słoneczniki,
Obrazek jagody lub
Obrazek porzeczki.

Znalezienie kropli nektaru podczas zbiorów jest przypadkowe, czyli im więcej obsianych pól tym wyższa szansa na znalezienie większej ilości kropli. Znalezione krople nektaru będą automatycznie dodawane do wymaganej przez Zenka ilości kropli.
Obrazek Postępy w zbieraniu kropli nektaru można sprawdzić u Zenona Pszczelarskiego.

Cudowna kolonia pszczół nie tylko wystrzałowo wygląda, ale też będzie dawała Ci +2 miodu więcej przy każdym zbiorze. Jeśli uda Wam się zebrać wystarczającą ilość kropli nektaru możecie w górnej części swojej pasieki wybrać specjalizację i nadać ją jednemu z Waszych uli. Pamiętajcie, że nawet przy większej ilości pasiek możliwe jest wyspecjalizowanie tylko jednego ula.
Obrazek


Autor: poiu13

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

Re: 9.8 Akcje tygodnia - Superzwierzęta

Post autor: FAQ-Team » wt maja 21, 2013 4:40 pm

Superkura

W czasie akcji związanej z kurami (21.05.2013 - 28.05.2013 godz. 11:00), jedna z Twoich kur otrzyma nowy wygląd oraz będzie produkowała większą ilość jajek (+1).

Szczegółów na temat tej akcji można się dowiedzieć w El Farmado u Władysława Kurzystopki
Obrazek


Aby móc przeobrazić jedną z kur w superkurę należy zgromadzić odpowiednią ilość strzępków materiału. Aby je otrzymać należy siać:
Obrazek truskawki,
Obrazek rzodkiewki lub
Obrazek pomidory.

Znalezienie fragmentów materiału podczas zbiorów jest przypadkowe, czyli im więcej obsianych pól tym wyższa szansa na znalezienie większej ilości strzępków. Znalezione fragmenty materiału będą automatycznie dodawane do wymaganej przez Władka ilości strzępków.
Obrazek Postępy w zbieraniu fragmentów materiału można sprawdzić u Władysława Kurzystopki.

Superkura nie tylko wystrzałowo wygląda, ale też będzie dawała Ci +1 jajko więcej przy każdym zbiorze. Jeśli uda Wam się zebrać wystarczającą ilość strzępków materiału możecie w górnej części swojego kurnika wybrać specjalizację i nadać ją jednej z Waszych kur. Pamiętajcie, że nawet przy większej ilości kurników możliwe jest wyspecjalizowanie tylko jednej kury.

Obrazek


Autor: poiu13

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

Re: 9.8 Akcje tygodnia - Superzwierzęta

Post autor: FAQ-Team » pn lip 15, 2013 11:15 pm

Złota owieczka

W czasie akcji związanej z owcami (15.07.2013 - 22.07.2013 godz. 10:59), jedna z Twoich owieczek otrzyma nowy wygląd oraz skróci o 60 minut produkcję wełny przez owieczki z jej owczarni.

Szczegółów na temat tej akcji można się dowiedzieć w El Farmado u Edmunda Lśniącego
Obrazek


Aby móc przeobrazić jedną z owiec w złotą owieczkę należy zgromadzić odpowiednią ilość bryłek złota. Aby je otrzymać należy siać:
Obrazek buraki pastewne,
Obrazek bławatki lub
Obrazek szparagi.

Znalezienie bryłek złota podczas zbiorów jest przypadkowe, czyli im więcej obsianych pól tym wyższa szansa na znalezienie większej ilości złota. Znalezione bryłki będą automatycznie dodawane do wymaganej przez Mundka ilości bryłek złota.
Obrazek Postępy w zbieraniu bryłek złota można sprawdzić u Edmunda Lśniącego.

Złota owieczka nie tylko wystrzałowo wygląda, ale też spowoduje, że produkcja wełny u wszystkich owieczek w jej owczarni będzie krótsza o 60 minut. Jeśli uda Wam się zebrać wystarczającą ilość bryłek złota możecie w górnej części swojej owczarni wybrać specjalizację i nadać ją jednej z Waszych owiec. Pamiętajcie, że nawet przy większej ilości owczarni możliwe jest wyspecjalizowanie tylko jednej owcy.

Obrazek


Autor: poiu13

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

Re: 9.9 Akcje tygodnia - Superzwierzęta

Post autor: FAQ-Team » pn lis 18, 2013 10:55 pm

Gizela koza cyrkowa

W czasie akcji związanej z kozami (18.11.2013 - 25.11.2013 godz. 10:59), jedna z Twoich kóz otrzyma nowy wygląd oraz będzie produkowała większą ilość koziego mleka (+2).

Szczegółów na temat tej akcji można się dowiedzieć w El Farmado u dyrektora cyrku Zygmunta Łamignata
Obrazek


Aby móc przeobrazić jedną z kóz w superkozę Gizelę należy zgromadzić odpowiednią ilość placków siana. Aby je otrzymać należy siać:
Obrazek zioła,
Obrazek ziemniaki lub
Obrazek stokrotki.

Znalezienie placków siana podczas zbiorów jest przypadkowe, czyli im więcej obsianych pól tym wyższa szansa na znalezienie większej ilości siana. Znalezione placki będą automatycznie dodawane do wymaganej przez Zygmunta ilości placków siana.
Obrazek Postępy w zbieraniu placków siana można sprawdzić u Zygmunta Łamignata.

Superkoza Gizela nie tylko wystrzałowo wygląda, ale też będzie dawała Ci +2 kozie mleka więcej przy każdym zbiorze. Jeśli uda Wam się zebrać wystarczającą ilość placków siana możecie w górnej części swojej koziej chatki wybrać specjalizację i nadać ją jednej z Waszych kóz. Pamiętajcie, że nawet przy większej ilości kozich chatek możliwe jest wyspecjalizowanie tylko jednej kozy.

Obrazek


Autor: poiu13

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

Re: 9.9 Akcje tygodnia - Superzwierzęta

Post autor: FAQ-Team » wt sty 28, 2014 12:59 am

Złota krowa

W czasie kolejnej akcji związanej z krowami (23.01.2014 - 29.01.2014 godz. 10:59), jedna z Twoich krów otrzyma nowy wygląd oraz skróci o 30 minut produkcję mleka przez krowy z jej obory.

Szczegółów na temat tej akcji można się dowiedzieć w El Farmado u znanego już nam Stasia Krowiarza
Obrazek


Aby móc przeobrazić jedną z krów w złotą krowę należy zgromadzić odpowiednią ilość kakao. Aby je otrzymać należy siać:
Obrazek rzodkiewki,
Obrazek kalafiory lub
Obrazek ziemniaki.

Znalezienie kakao podczas zbiorów jest przypadkowe, czyli im więcej obsianych pól tym wyższa szansa na znalezienie większej kakao. Znalezione butelki kakao będą automatycznie dodawane do wymaganej przez Stasia ilości.
Obrazek Postępy w zbieraniu butelek kakao można sprawdzić u Stasia Krowiarza.

Złota krowa nie tylko wystrzałowo wygląda, ale też spowoduje, że produkcja mleka u wszystkich krów w jej oborze będzie krótsza o 30 minut. Jeśli uda Wam się zebrać wystarczającą ilość kakao możecie w górnej części swojej obory wybrać specjalizację i nadać ją jednej z Waszych krów. Pamiętajcie, że nawet przy większej ilości obór możliwe jest wyspecjalizowanie tylko jednej krowy. Jeśli posiadacie już w swojej oborze Superkrowę to nic nie stoi na przeszkodzie, aby znalazła się tam również Złota krowa - pozwoli to jeszcze bardziej zwiększyć efektywność produkcji w Waszej oborze.

Obrazek


Autor: poiu13

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

Re: 10.9 Akcje tygodnia - Superzwierzęta

Post autor: FAQ-Team » pn wrz 01, 2014 4:07 pm

Irokezka

W czasie kolejnej akcji związanej z owcami (27.08.2014 - 02.09.2014 godz. 23:59), jedna z Twoich owieczek otrzyma nowy wygląd oraz będzie produkowała większą ilość wełny (+1).

Szczegółów na temat tej akcji można się dowiedzieć w El Farmado u hodowcy owieczek Krzysztofa Barana
Obrazek


Aby móc przeobrazić jedną z owieczek w superowcę Irokezkę należy zgromadzić odpowiednią ilość przędzy. Aby ją otrzymać należy siać:
Obrazek buraki pastewne,
Obrazek ziemniaki lub
Obrazek bodziszki.

Znalezienie przędzy podczas zbiorów jest przypadkowe, czyli im więcej obsianych pól tym wyższa szansa na znalezienie większej jej ilości. Znaleziona przędza będzie automatycznie dodawana do wymaganej przez Krzysia ilości przędzy.
Obrazek Postępy w zbieraniu placków siana można sprawdzić u Krzysztofa Barana.

Superowca Irokezka nie tylko jest ładna i powabna :P , ale też będzie dawała Ci +1 wełnę więcej przy każdym strzyżeniu. Jeśli uda Wam się zebrać wystarczającą ilość przędzy możecie w górnej części swojej owczarni wybrać specjalizację i nadać ją jednej z Waszych owieczek. Pamiętajcie, że nawet przy większej ilości owczarni możliwe jest wyspecjalizowanie tylko jednej owcy.

Obrazek


Autor: poiu13

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

Re: 10.9 Akcje tygodnia - Superzwierzęta

Post autor: FAQ-Team » ndz sty 25, 2015 7:00 pm

Kurak

W czasie kolejnej akcji związanej z kurami (22.01.2015 - 28.01.2015 godz. 23:59), jedna z Twoich kur otrzyma nowy wygląd oraz będzie produkowała większą ilość jajek (+1).

Szczegółów na temat tej akcji można się dowiedzieć w El Farmado u Władysława Kurzystopki
Obrazek


Aby móc przeobrazić jedną z kur w przeuroczego pirata Kuraka należy zgromadzić odpowiednią ilość klejnotów. Aby je otrzymać należy siać:
Obrazek truskawki,
Obrazek rzodkiewki lub
Obrazek pomidory.

Znalezienie klejnotów podczas zbiorów jest przypadkowe, czyli im więcej obsianych pól tym wyższa szansa na znalezienie większej drogocennych kamyczków. Znalezione klejnoty będą automatycznie dodawane do wymaganej przez Władka ilości kosztowności.
Obrazek Postępy w zbieraniu fragmentów materiału można sprawdzić u Władysława Kurzystopki.

Kurak nie tylko wystrzałowo wygląda, ale też będzie dawał +1 jajko więcej przy każdym zbiorze. Jeśli uda Wam się zebrać wystarczającą ilość klejnotów możecie w górnej części swojego kurnika wybrać specjalizację i nadać ją jednej z Waszych kur. Pamiętajcie, że nawet przy większej ilości kurników możliwe jest wyspecjalizowanie tylko jednej kury.

Obrazek


Autor: poiu13

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „10. FAQ - Informacje z ostatniej chwili / eventy”