16.2 Questy

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

16.2 Questy

Postautor: FAQ-Team » czw lis 25, 2010 9:57 am

Questy do wykonania pojawiają nam się w postaci paska tuż pod przyciskiem z listą przyjaciół.

Obrazek

Na początku jest jeden rodzaj questów, oznaczony tym symbolem Obrazek, a po osiągnięciu poziomu 31 dostępna jest nowa seria zadań - tzw. questy olejne Obrazek.
Pasek z questami możesz ukryć Obrazek lub pokazać Obrazek w zależności od tego co Ci bardziej odpowiada ;)

Wykonanie questów nie jest ograniczone czasowo, nie musisz więc wpadać w panikę, jeżeli wiesz, że wykonanie danego zadania nie będzie prostą sprawą.

Okienko z questem zawiera nazwę, numer, informacje o nagrodach oraz treść questa.

Obrazek

Pamiętaj, że nie musisz mieć uzbieranych wszystkich wymaganych produktów na swoim regale. Możesz wypełniać zadanie stopniowo klikając na pasek danego produktu w okienku i oddawać kilkukrotnie potrzebne materiały:

Obrazek

Po wykonaniu questa pasek zamieni się w licznik odmierzający czas jaki pozostał do otrzymania kolejnego questa. Questy zwykłe otrzymujemy co 24h (do 100), a później co 48h (powyżej 100). Questy olejne możemy wykonywać po upłynięciu 48h od wykonania poprzedniego.

W questach, w których występuje mleko/ser, można wybrać alternatywnie między serem a jogurtem oraz mlekiem krowim i kozim. Więc to Ty decydujesz, który produkt chcesz przeznaczyć na questa.

Jeśli sobie ktoś życzy, może zobaczyć całą listę questów tutaj:
:arrow: questy indywidualne
:arrow: questy olejne

Oprócz tych questów mamy jeszcze również questy leśne i questy z leśniczówki; więcej informacji na ich temat znajdziesz tu: http://www.forum.wolnifarmerzy.pl/viewt ... 15&t=53861

Autor: GrassVerge
Aktualizacja: poiu13

Obrazek

Wróć do „16. FAQ - Początki w grze”