Obniżanie cen

Awatar użytkownika
jlkurczak

Re: Obniżanie cen

Postautor: jlkurczak » pn wrz 27, 2010 6:04 pm

poWolny akromen pisze:
mortimerek pisze:Nie zgodzę się. Dla mnie to jest na korzyść,bo ja na targu tylko kupuje i nic nie sprzedaje.
Skoro ktoś tak obniża to skupuj.

Twoje podejście koncentruje się jedynie na twojej osobie!
Wyższe ceny są lepszą opcją, pamiętaj że od ceny rynkowej wyznacza się ceny w umowach, ponadto zaniżenie ceny o 0.50 nie daje dużych korzyści, czasem zejdzie od razu ale najczęściej kisi się na targu a za jakiś czas jakiś noob znów obniży cenę o następne 0.50 ft.

Jeśli chcecie szybko sprzedać swoje towary to dla ceny np 15 ft dajcie 7 ft to sprzedaż w 5 sekund.

Przy wycenianiu swoich ofert pamiętajcie o tym że nie jesteście sami na serverze, a po za tym podczas gdy przychody maleją koszty cały czas rosną.

Odpowiedzialności zbiorowej trochę!!!

O ile dobrze Cię rozumiem tylko Twoje pierwsze zdanie dotyczy wypowiedzi mortimerka, ale nie wyjaśniłeś na czym opierasz swoją wypowiedź (dlaczego niby jego podejście koncentruje się tylko na nim) :|

Lexios pisze:Wreszcie ktos mnie poparl dz. :beg:

Masz rację, potrzebujesz Jego poparcia, bo sam już nie potrafisz obronić własnego zdania :P

pozdrawiam :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lexios

Postautor: Lexios » pn wrz 27, 2010 6:10 pm

jlkurczak masz racje nie potrafie :lol:

Awatar użytkownika
jlkurczak

Postautor: jlkurczak » pn wrz 27, 2010 6:34 pm

Lexios pisze:jlkurczak masz racje nie potrafie :lol:

Ni martw się on Ci pomoże ;)
A za nim przybędzie cała rzesza hodowców kur, którzy żyją ze sprzedaży jajek :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
poWolny
Nazwa Rancza: BRAK
Kontakt:

Postautor: poWolny » pn wrz 27, 2010 8:28 pm

jlkurczak pisze:...

O ile dobrze Cię rozumiem tylko Twoje pierwsze zdanie dotyczy wypowiedzi mortimerka, ale nie wyjaśniłeś na czym opierasz swoją wypowiedź (dlaczego niby jego podejście koncentruje się tylko na nim) :|

...

pozdrawiam :)

Masz racje, zapędziłem się troszkę w moim wywodzie, nie chcąco sformułowałem wypowiedź tak, że wyszło tak jakbym jego obwiniał za zaniżanie cen. Stąd poprawka, wypowiedź powyższą kieruje do tych co zaniżają ceny. Jasna rzecz, że jak cena obniżona to się korzysta, ale nie na taką skalę by zwalczyć zjawisko zaniżonych cen.

Jeszcze jedno sprostowanie nie jestem hodowcą kur te trzy kurniki produkują jajka głównie na mój własny użytek, a najważniejszym powodem ich istnienia są pkt.
New approach, now my game is placed in reality, each day is a game, each "thing" is a game.

Awatar użytkownika
jlkurczak

Postautor: jlkurczak » pn wrz 27, 2010 8:39 pm

Wiem, ale niektórzy "jajcarze" nieźle zbierali kasę na jajkach, a teraz mają problemy, więc im zaniżanie nie odpowiada :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lexios

Postautor: Lexios » pn wrz 27, 2010 9:15 pm

Ale mi chodzilo o wszystkie produkty

Awatar użytkownika
poWolny
Kontakt:

Postautor: poWolny » pn wrz 27, 2010 9:27 pm

mi również chodzi o wszystkie produkty i osobiście nie podoba mi się masowe wystawianie towaru na sprzedaż, gdy by sprzedawać na bieżąco nie było by problemu. Nie rozumiem tych ludzi, ich działania są sprzeczne z ich celem.
New approach, now my game is placed in reality, each day is a game, each "thing" is a game.

Awatar użytkownika
jlkurczak

Postautor: jlkurczak » wt wrz 28, 2010 4:57 pm

Ale niektórzy wola zrobić raz, a dobrze. Dostałbym szału gdybym miał wystawiać 5000 cukinii w grupach po 500 ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mortimerek

Postautor: mortimerek » wt wrz 28, 2010 5:52 pm

To już Twój problem.
Obrazek

Imperare sibi maximum est imperium

pomagam

http://s11.wolnifarmerzy.pl/schaugarten ... r=10763185

Awatar użytkownika
poWolny
Kontakt:

Postautor: poWolny » wt wrz 28, 2010 5:55 pm

zły przykład dałeś przy dobrze rozwiniętym serverze 5.000 cukinii szybko schodzi z uwagi, że wimpsy dużo wołają.

Co do szału którego można się nabawić, pisałem wcześniej, że jeśli byśmy sprzedawali na bierząco nie byłoby problemu. Niektórzy chcą, zdaje się zaszpanować dużą ilością danego towaru. :?

Wróć do „Archiwum postów”