Wątek o aktualizacji - dyskusje - cz.2

O wszystkim co dotyczy gry wolni farmerzy
Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Re: Wątek o aktualizacji - dyskusje - cz.2

Postautor: Neiel » pn kwie 20, 2015 12:50 pm

@tetsuo13, nawet jeśli konto gry masz połączone z portalem w dalszym ciągu do każdej gry możesz logować się poprzez stronę startową gry. Twoje aktualne dane do konta gry zostają jedynie zastąpione danymi portalowymi, ale poza tym nie zmienia to w sposobie logowania do gry absolutnie nic. Tutaj jest instrukcja krok po kroku jak importować swoje konto gry - https://pl.upjers.com/pomoc#łączenie-kont-z-portalem.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
marion
Nazwa Rancza: farma Marysi 1

Postautor: marion » pn kwie 20, 2015 8:55 pm

wcale nie jest łatwo zarejestrować się na forum portalowym :twisted:
Trzeba się najpierw zarejestrować w którejś z gier,wybrałam "u ptasia"
Oczywiście nie gram ,ale mam dostęp do forum.
Nick marion oczywiście był zajęty(prze ze mnie)ale zapomniałam hasła.
Prosząc o nowe hasło dostałam odpowiedź,że mail nie może być wysłany,bo zablokowałam konto odbiorcy :o :o
Założyłam nowe konto i dotarłam wreszcie na portalowe forum :madmad:
Może się to komuś przydać to info.
Powodzenia :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Postautor: Neiel » wt kwie 21, 2015 11:38 am

@marion o ile posiadasz już konto w jednej z naszych gier nie jest konieczna rejestracja w kolejnej grze tylko po to, żeby otworzyć portalowe konto. Podczas rejestracji na portalu gracz pytany jest czy chce importować już istniejące w grze konto, czy może chce utworzyć konto w nowej grze. Po wyborze importu, wybierasz grę oraz serwer na którym grasz, następnie podajesz login i hasło swojego konta gry i gotowe :)

Nick marion oczywiście był zajęty(prze ze mnie)ale zapomniałam hasła.
Prosząc o nowe hasło dostałam odpowiedź,że mail nie może być wysłany,bo zablokowałam konto odbiorcy

Jeśli zablokowałaś otrzymywanie od upjers wszelkich wiadomości przez kliknięcie np. w newsleterze na "nie chcę otrzymywać żadnych wiadomości itp." to zablokowałaś automatycznie wszystkie wiadomości łącznie z tymi, które zawierają nowe hasło. Jeśli Twój adres email jest zablokowany to możesz skontaktować się z supportem z prośbą o usunięcie adresu z listy zablokowanych adresów, wówczas ten już nie powinien się pojawić.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
marion
Nazwa Rancza: farma Marysi 1

Postautor: marion » wt kwie 21, 2015 1:45 pm

Witam i dziękuję za odpowiedź.
Grałam w Kapifarm ale skasowałam konto a maile nie blokuję z zasady,ewentualnie zgłaszam jako spam.
Nie zamierzam importować żadnej gry w które gram.
Obrazek

Wróć do „Dyskusje”