8.8 Piekarnia

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

8.8 Piekarnia

Postautor: FAQ-Team » pn lis 18, 2013 7:41 pm

Obrazek

Piekarnię postawić może każdy farmer, który osiągnął poziom 12, a także wykonał wszystkie questy piknikowe :arrow:
Lista questów piknikowych

Questy piknikowe znaleźć można w Strefie pikniku
Obrazek
Po kliknięciu na budowlańca pojawi się okienko z listą wymaganych na dany quest produktów. Po dodaniu produktów, budowlaniec uda się na 48 godzinny odpoczynek, po którym możliwe będzie wykonanie kolejnego questa.

Koszt postawienia piekarni to 11 200 ft. Rozbudowa jest pięciostopniowa i dostępna od razu po postawieniu budynku. W efekcie rozbudowy skróci się czas produkcji. Rozbudowa możliwa jest tylko i wyłącznie po zakończonej produkcji i zebraniu gotowych produktów. Wówczas przy budynku pojawi się znaczek Obrazek umożliwiający rozbudowę. Cennik ulepszenia stoiska przedstawia się następująco :arrow: viewtopic.php?f=209&t=61000

Produkcja w piekarni odbywać się może równolegle na trzech slotach produkcyjnych, z których pierwszy dostępny jest od razu po postawieniu budynku. Kolejne dwa wymagają wykupu.

Obrazek

Osoby, które nie są zainteresowane rozbudową stoiska na stałe lub chciałyby w jeszcze większym stopniu przyspieszyć produkcję mogą jednorazowo skrócić czas produkcji za pomocą monet. W tym celu po rozpoczęciu produkcji należy wybrać Obrazek znajdujący się tuż przy slocie produkcyjnym. Należy jednak pamiętać, że skrócenie czasu w ten sposób dotyczy tylko aktualnie trwającej produkcji.

Obrazek


Wypieczone produkty przechowywane są na regale pod ikonką ObrazekPrzechowywane tam produkty będą obiektem zainteresowania przychodzących na piknik łasuchów.

Lista możliwych do produkcji wypieków dostępna jest pod linkiem:
:arrow: http://www.forum.wolnifarmerzy.pl/viewtopic.php?f=263&t=63886Autor: analityk

Obrazek

Wróć do „8. FAQ - Strefa pikniku”