6.1 Targowisko niesamowitości

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

6.1 Targowisko niesamowitości

Postautor: FAQ-Team » pt kwie 11, 2014 10:02 pm

Obrazek

Targowisko niesamowitości staje otworem przed każdym farmerem, który osiągnął poziom 23 oraz wykupił 2. farmę. Drogę wskaże nam drogowskaz znajdujący się właśnie na drugiej farmie, tuż przy rzeczce. Posiadacze aktywnego konta premium mogą w tym celu skorzystać z paska nawigacyjnego, gdzie pojawiła się nowa ikonka Obrazek

Na Targu Niesamowitości znajdują się:
:arrow: rabatka :arrow: http://forum.wolnifarmerzy.pl/viewtopic ... 09&t=64594
:arrow: pracownia kwiatowa :arrow: http://forum.wolnifarmerzy.pl/viewtopic ... 09&t=64597
:arrow: flowersi
:arrow: donice
:arrow: Jasiu Ogrodnik


Flowersi to bardzo sympatyczni klienci odwiedzający Targ Niesamowitości.
Obrazek Obrazek Obrazek
Klienci ci uwielbiają wszelkiego rodzaju kompozycje kwiatowe, dlatego aby przyciągnąć ich na farmę należy udekorować ścieżkę targowiska wiązankami. Każda wiązanka ma swoją żywotność i tym czasie generuje w ciągu godziny określoną ilość punktów klienta. Niestety uschłe wiązanki nie cieszą oka flowersów dlatego należy wymieniać je na świeże. Aby przyciągnąć flowersa potrzeba zdobyć 10 000 pkt. Ilość aktualnie posiadanych punktów sprawdzić można poprzez najechanie myszką na straganik.

Obrazek
Po osiągnięciu wymaganej liczby punktów licznik się zeruje i zbieranie punktów zaczyna się od nowa. Flowersi będą pytali zarówno o zwykłe produkty z farmy, jak i o kwiatki i wiązanki. W zamian odwdzięczą się garścią farmotalarów i porcją punktów. Na ścieżce może znajdować się max 10 flowersów. W przypadku braku miejsca przepadają oni bezpowrotnie dlatego warto na bieżąco spełniać ich życzenia.

Aby umieścić wiązankę w donicy należy z regału wybrać pożądaną wiązankę, a następnie kliknąć na pustą donicę. W przypadku, gdy wiązanka będzie potrzebować podlania, pojawi się koło niej niebieska kropelka. Aby dowiedzieć się, kiedy wiązanka przekwitnie lub też kiedy będzie wymagać podlania wystarczy najechać myszką na wybraną wiązankę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Większość wiązanek, które umieszczane są w donicach musi zostać podlana, aby móc generować punkty klientów. Podlewać można samodzielnie, lub też można zlecić tę czynność Jasiowi Ogrodnikowi. Jasia rozpoznać można po jego charakterystycznym zielonym szlauchu, a znajduje się w prawej górnej części targowiska niesamowitości.
Obrazek

Cennik usług Jasia przedstawia się następująco
ObrazekAutor: analityk


Obrazek

Wróć do „6. FAQ - Targowisko niesamowitości”