6.2 Rabatka

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

6.2 Rabatka

Postautor: FAQ-Team » pt kwie 11, 2014 10:03 pm

Obrazek

Rabatkę postawić może każdy farmer, jak tylko aktywuje Targowisko Niesamowitości. Koszt jej postawienia to 85 000 ft.

Na rabatce sadzi się kwiatki, z których następnie można wykonać piękne wiązanki w pracowni kwiatowej. Kwiatki można też oczywiście sprzedać na targu. Podczas zbioru kwiatków zdarzyć się może, iż trafi się na
lilię tygrysią Obrazek
muchomora Obrazek.
Te dwa bardzo rzadkie okazy są przypadkowym znaleziskiem podczas zbioru kwiatów i nie mogą zostać zasiane ani sprzedane. Co więcej, handlarz nasion również nie ma ich w swojej ofercie. Z nich również można skomponować śliczną wiązankę.


Tak jak w przypadku pola, również i w rabatce możliwe jest skrócenie czasu wzrostu kwiatów (o 5%) poprzez ich podlanie. Dodatkowo co 24 h do dyspozycji każdego farmera jest bonus na jeden przypadkowy gatunek kwiatu w wysokości 15%. Wyświetlony zostaje on w prawym górnym rogu rabatki.

Obrazek

Klikając na niego można dokonać zmiany bonusowego kwiatka na inny. Koszt takiej zamiany to 2 monetki. Niecierpliwi farmerzy mają także do dyspozycji dodatkowo płatne skracanie czasu wzrostu. W tym celu po zasianiu kwiatków należy wybrać Obrazek. Należy jednak pamiętać, że skrócenie czasu w ten sposób dotyczy tylko aktualnie trwającej produkcji. Jego koszt przedstawia się następująco:

Obrazek

Wyhodowane w rabatce kwiatki przechowywane są na regale pod ikonką Obrazek razem z wiązankami.

Rodzaje kwiatków i podstawowy czas ich wzrostu znaleźć można tutaj :arrow: viewtopic.php?f=209&t=64595Autor: analityk


Obrazek

Wróć do „6. FAQ - Targowisko niesamowitości”