6.7 Hodowla megaowoców

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

6.7 Hodowla megaowoców

Postautor: FAQ-Team » pt cze 27, 2014 8:03 pm

Obrazek
Hodowla megaowoców to szczególna szklarnia, którą na swoim Targowisku Niesamowitości mogą postawić wszyscy gracze od poziomu 31. Jej koszt to 900 000 ft.

Pierwszym dostępnym megaowocem jest megatruskawka. Następne owoce odblokowują się wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów hodowli. Aby rozpocząć hodowlę wybranego megaowocu niezbędne jest przekazanie na ten cel określonej liczby owoców:
Obrazek

Hodowla każdego z megaowoców trwa dokładnie 7 dni. Czas pozostały do końca hodowli można sprawdzić na pasku znajdującym się wewnątrz budynku. W tym czasie możliwa jest pielęgnacja megaowocu za pomocą dostępnych narzędzi, których aktywacja kosztuje określoną liczbę nasion megaowoców:
Obrazek
Po skorzystaniu z danego sprzętu zostaje wyświetlona informacja o jego wpływie na wysokość nagrody farmotalarów, punktów oraz ilość zdobytych nasion megaowocu.

Korzystanie ze sprzętu w szklarni kosztuje farmotalary, monety lub nasiona megaowocu. W zależności od sprzętu zmienia się również długość działania, co przedstawiają poniższe tabelki. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty możliwe jest korzystanie z jednego sprzętu z każdej kategorii równocześnie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Im większy owoc tym więcej punktów i farmotalarów oraz punktów wzrostu podczas zbiorów. Punkty wzrostu potrzebne są do podniesienia poziomu hodowli megaowoców, a dzięki temu aktywacji dodatkowego wyposażenia budynku.

Po zakończonej produkcji plon można zebrać klikając na sierp
Obrazek

Po dokonanym zbiorze otrzymuje się nagrodę w postaci ft, punktów doświadczenia i nasion megaowocu
Obrazek

Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości nasion megaowocu, można je wykorzystać do osiągnięcia kolejnego poziomu hodowli. W tym celu należy kliknąć plusik na pasku postępu i dodać brakującą ilość nasion.
Obrazek
Następne poziomy hodowli konieczne są do aktywacji dalszych owoców oraz sprzętu wpływającego na wysokość wynagrodzenia za zbiory megaowoców. Ponadto każdy aktywowany owoc przynosi dodatkowo specjalny prezent na półkę pokazową.

Ilość nasion niezbędna do osiągnięcia kolejnego poziomu przedstawia się następująco*
Obrazek
*Brakujące dane będą dodawane na bieżąco

Farmerzy, którzy są zniecierpliwieni czekaniem na zakończenie produkcji i zdobycie nasion megaowocu lub potrzebują ich więcej mogą zakupić nasiona za pomocą monetek.
Obrazek
Aby dowiedzieć się ile jednorazowo można otrzymać nasion należy pomnożyć poziom hodowli przez 5. I tak, np. na poziomie 4 jednorazowo można otrzymać 20 nasion. Należy przy tym pamiętać, że każdy zakupiony pakiet nasion powoduje podwojenie się ceny następnego pakietu. Cena jest resetowana następnego dnia.

Oczywiście istnieje możliwość porównania swoich wyników w hodowli superowoców z wynikami innych graczy. W tym celu należy kliknąć na ikonkę
Obrazek


Autor: analityk


Obrazek

Wróć do „6. FAQ - Targowisko niesamowitości”