Osiołek

Awatar użytkownika
2piotr_ciesz

Osiołek

Postautor: 2piotr_ciesz » wt kwie 30, 2013 10:31 am

Osiołek kosztuje 75 monet
Miał dawać prezenty
Ale chyba zastrajkował - przestał dawać prezenty.
Co mam zrobił Panie/Panie Administratorze lub Moderatorze?

:twisted:

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Re: Osiołek

Postautor: Neiel » wt kwie 30, 2013 10:46 am

Wygląda na to, że pomyliły Ci się konta w grze ;) Twoje konto 2piotr_ciesz nie ma wykupionego osiołka w związku z tym nie otrzymujesz również żadnych prezentów. Na swoim drugim koncie zenit dziś odebrałeś już codzienny prezent o godz. 07:52:56 i otrzymałeś 2033 punktów, 72x koniczynę i 4x bodziszki.

Chciałbym zwrócić jednocześnie Twoją uwagę na to, że gra wieloma punktami zabroniona jest regulaminem gry i takie konta są usuwane.

§4 Oszukiwanie w grze:
(1) Każdy Użytkownik zobowiązuje się do posiadania tylko i wyłącznie jednego konta w danym serwisie. Tak zwane multikonta są zabronione. Dzielenie tego samego adresu IP musi zostać zgłoszone na forum gry Wolni Farmerzy w przewidzianym ku temu dziale. Użytkownicy posiadający ten sam numer IP zobowiązują się nie utrzymywać ze sobą stosunków handlowych preferujących jedno z kont.
(2) Darowizny, kredyty lub radykalna preferencja jednego z kont w ramach gry są sprzeczne z Zasadami gry. Związane z powyższym wykorzystywanie jednego konta na korzyść drugiego (tzw. pushing, czyszczenie z zasobów) będzie karane skasowaniem konta.

Pozdrawiam
Neiel
Obrazek

Awatar użytkownika
2piotr_ciesz

Postautor: 2piotr_ciesz » wt kwie 30, 2013 12:21 pm

drugie konto obsługuje druga osoba, która niezbyt dobrze zna się na kompie i ja jej tylko pomagam?
i tak zrobiliśmy aby jak przychodzą do mniej jakieś komunikaty to ja to załatwiam, gdyż ona tego nie umie.
To jet moja mama.
A konto w grze założyłem aby jej pomagać wiedzą i zabawą we dwoje.

Awatar użytkownika
2piotr_ciesz

Postautor: 2piotr_ciesz » wt kwie 30, 2013 8:16 pm

Tak jak Polski rząd - zero odpowiedzi i odpowiedzialności, klient jest po to aby płacił

Poooooooooooooooozdrawiam
Administratorów

:madmad: :madmad: :madmad: :madmad: :madmad: :madmad: :madmad: :madmad: :madmad:

Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team

Postautor: tiefling » czw maja 02, 2013 4:07 pm

Problem został wyjaśniony w supporcie.

Pozdrawiam
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Wróć do „Bugi Serwer 2”