Piekarnia / Ciastkarnia

Awatar użytkownika
2piotr_ciesz

Piekarnia / Ciastkarnia

Postautor: 2piotr_ciesz » śr sty 08, 2014 9:58 am

Przy stoliku piekarni/ciastkarni - odprawiłem klienta który skończył, w to miejsce dawałem następnego klienta. Pojawił się błąd pola, kliknąłem go i w to miejsce ponownie chciałem posadzić nowego klienta. Okazało się że stoli środkowy również się uaktywnił i zginęło mi 5 monet. Mimo, że nie aktywowałem komercyjnego stolika. Moja znajoma również dzisiaj miała podobny przypadek. Też na drugim serwerze. Proszę o zwrot 5 monet. Użytkownik: piotr_2 godz. 15.59 kliknąłem na dodatkowy stół i wyskakuje mi że mogę go wykupić za 5 monet.U mojej znajomej jest tak sytuacjaObrazekCzy jest szansa że ktoś się zainteresuje tym postem??? :madmad: :angry:

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Re: Piekarnia / Ciastkarnia

Postautor: Neiel » pt sty 10, 2014 12:46 pm

Abyśmy jak najszybciej mogli zareagować na Wasze informacje o bugach w grze bez konieczności zadawania tysiąca dodatkowych pytań, potrzebujemy od Was następujących informacji:

a) Świat/serwer, ID gracza
b) Nazwa i typ przeglądarki
c) Parametry Waszego PC
d) Czas wystąpienia błędu
e) Dokładny opis błędu
f) Czy błąd się powtórzył, jeżeli tak, to w jaki sposób?

Sprawdziłem Twoje konto (2piotr_cies jeśli to o nie chodzi) i niestety opisanej sytuacji nie mogłem odtworzyć. Na zrzucie ekranu, który zamieściłeś w swoim zgłoszeniu środkowy stolik wygląda również jakby był nieaktywny (na aktywnym stoliku zawsze znajduje się obrus).

Skontaktuj się proszę z supportem gry i podaj link do tego zgłoszenia http://support.upjers.com/neo/index.php ... country=pl.

Pozdrawiam
Obrazek

Wróć do „Bugi Serwer 2”