trochę politycznie :)

Dziwny jest ten świat? Chcesz na ten temat pofilozofować?
Zapraszamy do dyskusji!
she

Re: trochę politycznie :)

Postautor: she » pn sie 20, 2012 4:12 pm

czosnek hmm JKM i Palikot zupełnie różne osoby i poglądy.. :) osobiście na następne wybory też nie idę, bo to i tak nie ma sensu(nie dlatego, że mój głos się nie liczy, ale dlatego że wszystko jedno na kogo zagłosuje i tak to nic nie zmieni w kraju). Osoby, które pamiętają czasy PRLu coraz częsciej mówią - nie było tego czy tamtego, były kartki, kolejki ale... było lepiej, bo była praca, było gdzie mieszkać, było miejsce w przedszkolu czy żłobku... Czasy się zmieniły ciężko powiedzieć czy na lepsze czy na gorsze, a ludzie potrzeby wciąż mają takie same i z zaspokojeniem ich chociaż półki sklepowe pełne to często jest problem, bo portel pusty.

Awatar użytkownika
erin32
Nazwa Rancza: erin32

Postautor: erin32 » wt gru 24, 2013 9:48 pm

Kamcio3 pisze:Drażnią mnie ludzie którzy popierają PO bez powodu i nie lubią PiS bez powodu.

Przybij piątkę! :P

Co do pozostałych tzw. zgrupowań:
PSL - totalna porażka, chodzą na sznurkach Tuska, aż żal patrzeć,
SLD - chwieją się, jak wiatr zawieje,
Palikot i kolejne logo - ch... go wie, o co kaman :cry:
Korwin-Mikke - nawet czasem dobrze gada, ale cała otoczka mocno niestrawna.

Awatar użytkownika
kozakiewicz12345678
Nazwa Rancza: ZnawcaGry
Kontakt:

Postautor: kozakiewicz12345678 » pt maja 09, 2014 2:13 pm

Powiem wszystko co sądzę o polityce. Najpierw cytaty:
mortimerek pisze:Ja tam całym sercem jestem za Ruchem poparcia Janusza Palikota. Wreście powstanie partia świeżych ludzi,a nie tych co tylko zmieniają szyldy.

Ta :lol: Palikot ponoć ma zamknąć kościoły. Nie tutaj :P Obecna nazwa partii to Twój Ruch. A jaki jest mój ruch? Żeby zlikwidować politykę - ponoć ma być lepiej i jest lepiej - w ich portfelach. Rząd to tylko na kasę patrzy. Za mało hajsu zarabiają he he xD. Zobaczcie emerytury przeciętnych Polaków, a np. Agenta Tomka (lubię jego nazwę, osobiście go nie lubię)
gweth pisze:A mnie denerwuje to że jedni jadą po drugich, a wszyscy tak naprawdę są tacy sami - kradną ile mogą, nie dotrzymują swoich śmiesznych obietnic wyborczych i mają w d***e zwykłego szarego obywatela.

Święta racja ;) Pensje nasze - ok. 1240 zł (połowa Polski za minimalną pracuje :!: :shock: ) A Tusk - ok. 20 000 zł. Partii nie ma żadnej dobrej, a mając ok. 20 lat chyba niestety emigruję (tj. większość tych, co wydają na WF tysiące(...) )
davidS BezZagniecen pisze:Nie odbiegając od tematu - polityka to szajs , wielki szajs. Sejm to złodziej na złodzieju. Jak słusznie zauważono w którymś z demotów ( dodany niedawno ) niech politycy pojadą pociągami, którymi my jeździmy , niech odwiedzą szpitale do, których my chodzimy . Bronek sam w sobie nie jest złym prezydentem, ale za to jego kolega Donek na każdym kroku jeszcze bardziej się ośmiesza

100% racji
she pisze:Osoby, które pamiętają czasy PRLu coraz częsciej mówią - nie było tego czy tamtego, były kartki, kolejki ale... było lepiej, bo była praca, było gdzie mieszkać, było miejsce w przedszkolu czy żłobku... Czasy się zmieniły ciężko powiedzieć czy na lepsze czy na gorsze, a ludzie potrzeby wciąż mają takie same i z zaspokojeniem ich chociaż półki sklepowe pełne to często jest problem, bo portel pusty.

Bo to głupi rząd nam to robi :madmad:
A teraz powiem coś od siebie: rząd to *****, patrzą na kasę, rośnie bezrobocie (to i pensje troszeczkę rosną), Palikot, Tusk i Kaczor - żal do potęgi, powiem teraz o Adamku.
To był fajny bokser, dobry kozak. A teraz? Zgłupiał. Atakuje Ruch Palikota (ok, Grodzka to nie wiem co to jest, pewnie obojniak (dawniej chłop, dziś baba); ale Biedroń? To gej, ale myśli, że osoby homoseksualne się wyleczy normalnie? Nie. A co by było, gdyby to on był gejem? Cieszyłby się?
Małysz to fajny człowiek, był, jest (i mam nadzieję, że będzie). Skończył skakać - cóż, Stoch też idealny, w Soczi 2x pierwszy, pierwszy w PŚ, pokonał Prevca (a był zacięty pojedynek), ale to inna bajka, a teraz Małysz jeździ na Dakarze. Brawo :beg: A Adamek to spadł na psy.
To chyba tyle...
EDIT: Ostatnie wybryki (pfu!) Janusza K***in - Mikiego postawiły jedno - on ma coś z głową :!:

noepp
Nazwa Rancza: noepp

Postautor: noepp » śr sie 27, 2014 12:19 am

A co takiego złego zrobił Pan Janusz Korwin-Mikke?)))

Awatar użytkownika
kozakiewicz12345678
Kontakt:

Postautor: kozakiewicz12345678 » śr sie 27, 2014 7:24 am

Nie wiesz? Przecież on spoliczkował p. Boniego! Uważam, że za to, co p. Boni mu zrobił 22 lata temu, to nie powinien go bić, tylko tak jak on to robił - donieść jego zachowanie (wyzwał go od m.in. idiotów, gdyż twierdził, jak można go podejrzewać o bycie agentem, a po tym jak się przyznał) do sądu i by p. Boni zaliczył już pobyt w areszcie.
A właśnie, co sądzisz Ty o akcji z jabłkami?

noepp
Nazwa Rancza: noepp

Postautor: noepp » śr sie 27, 2014 7:42 am

Spoliczkował go, a nie pobił, od policzkowania jeszcze nikt nie umarł, to było bardzo symbolicznie, tak jak dawno temu rzucano rękawice, to jeszcze jakiś czas temu policzkowano człowieka.
Pan Janusz po tym lekkim, podkreślam LEKKIM uderzeniu przeprosił.
Pan Boni nie został pobity ani zraniony, za to pan Janusz obiecał zrobienie tego więc jak obiecał tak zrobił, dokonał obietnicy, pan Boni został przeproszony i mimo wszystkiego pożalił się społeczeństwu że został "pobity" przez Korwina, to jest też śmiech na sali.
Co do jabłek...
Mój dobry znajomy zajmuje się sadownictwem a duża część drzew które posiada to jabłonie.
Wiem też jak to się na nim odbiło, więc była to straszna głupota bo Rosja bez naszych jabłek sobie naprawdę poradzi a my zrobimy sobie z niej wroga.

Awatar użytkownika
kozakiewicz12345678
Kontakt:

Postautor: kozakiewicz12345678 » wt wrz 23, 2014 6:35 am

A teraz bardziej politycznie: słyszałeś że taki p. Donald został szefem Rady Europejskiej? A pani Kopacz premierem? Co o tej akcji sądzisz?

pwjhr
Nazwa Rancza: dqwdwe

Postautor: pwjhr » śr kwie 22, 2015 2:45 pm

A idziecie teraz na wybory prezydenckie?

Wróć do „Gildia bezrobotnych filozofów”