Podlewanie wiazanek + Jas Ogrodnik

Awatar użytkownika
papierowa
Moderator
Nazwa Rancza: papierowa

Podlewanie wiazanek + Jas Ogrodnik

Post autor: papierowa » ndz kwie 13, 2014 1:04 pm

Witam,
dzis obsadzilam swoja sciezke Szlachetnymi Wiazankami Stozkowymi - produkowanymi za monety, ktorych ponoc podlewac nie trzeba, ale moje wymagaly podlania:

Obrazek

wiazanki podlane maja na fotce kropelki wody w prawym gornym rogu.
Moze bym sie nie czepiala, gdyby nie fakt, ze mam wykupionego Jasia Ogrodnika, ktory wiazanek za monety podlewac nie chce - na zdjeciu powyzej widac jego zapytanie dot. podlewania. Po jednorazowym podlaniu brak komunikatu, ze trzeba wiazanki podlac ponownie.
Na zdjeciu nizej dowod, ze w momencie posadzenia wiazanek, jego uslugi byly przeze mnie wykupione:

Obrazek

a) Świat/serwer, ID gracza // serwer 1, ID 4301884
b) Nazwa i typ przeglądarki // firefox 28.0
c) Parametry Waszego PC //
d) Czas wystąpienia błędu // 13.04.2014 godz ok 12:15
e) Dokładny opis błędu // jw
f) Czy błąd się powtórzył, jeżeli tak, to w jaki sposób? // wczesniej tez mialam wiazanki za monety ale bledu nie zauwazylam, byc moze dlatego, ze po posadzeniu aktywowalam Jasia. Teraz Jas byl aktywny przed posadzeniem wiazanek.

Co ciekawe - wiazanki za FT sa przez Jasia podlewane.
Quest indywidualny: 170/170 | Quest olejny: 96/120 | Quest z leśniczówki: 75/75 | Quest leśny: 40/50 | Quest piknikowy: 20/20

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Re: Podlewanie wiazanek + Jas Ogrodnik

Post autor: Neiel » pn kwie 14, 2014 1:48 pm

Dziękujemy za zgłoszenie,problem jest nam znany i już pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
papierowa
Moderator

Post autor: papierowa » pn kwie 14, 2014 3:54 pm

A czy mozna sprawdzic, czy moje wiazanki za monety generuja punkty flowersow?
Bo odnosze dziwne wrazenie, ze nie. Ostatnim razem jak mialam wiazanki za monety to przyszlo mi duzo wiecej flowersow. Teraz przyszlo ich bodajze dwoch, z czego mialam tez wiazanki za FT.

EDIT 18:34
O godzinie 15:49 spisalam sobie punktacje dot flowersow oraz zrobilam screen ile tych punktow mam

Obrazek

jest godzina 18:35 i stan punktow ani drgnal. Nie pomaga przelogowanie czy usuniecie ciasteczek. Jestem prawie pewna, ze przez caly okres "rosniecia" Szlachetnych wiazanek stozkowych nie otrzymalam ani jednego punktu flowersa, a co za tym idzie zadnego flowersa.
Czy moge prosic o dokladne sprawdzenie mojego konta pod tym wzgledem?
Quest indywidualny: 170/170 | Quest olejny: 96/120 | Quest z leśniczówki: 75/75 | Quest leśny: 40/50 | Quest piknikowy: 20/20

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Post autor: Neiel » wt kwie 15, 2014 11:57 am

Problem powinien być już rozwiązany a liczba punktów wyrównana.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
papierowa
Moderator

Post autor: papierowa » wt kwie 15, 2014 12:51 pm

Neiel pisze:Problem powinien być już rozwiązany a liczba punktów wyrównana.

Pozdrawiam
Niestety nie, po aktualizacji licznik zmienil sie na 9.999 i stoi. Zaden flowers tez nie przyszedl. Wiazanki byly za monety, mam nadzieje, ze otrzymam rekompensate.

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Post autor: Neiel » wt kwie 15, 2014 5:27 pm

Punkty powinny być już prawidłowo gromadzone, a na swoim regale kwiatowym znajdziesz małe co nieco :)

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
papierowa
Moderator

Post autor: papierowa » wt kwie 15, 2014 7:09 pm

Neiel pisze:Punkty powinny być już prawidłowo gromadzone, a na swoim regale kwiatowym znajdziesz małe co nieco :)

Pozdrawiam
Dziekuje :)
Flowersa juz minal foch w zwiazku z czym przytruchtali galopem na sciezke i czekaja grzecznie na obsluzenie.
Male co-nie-co poprawilo humor.
Jeszcze raz dziekuje i rowniez pozdrawiam

EDIT: 19:16
A to sie jeszcze podepne z kopia.
Jesli pojedzie sie do El Farmado i zakupi tam produkty dla flowersow (np. pomidory) i wroci na farme niesamowitosci to brakujacy produkt na liscie zakupow flowersa nadal bedzie na czerwono. Dopiero odswiezenie strony aktualizuje liste zakupow. Mam na mysli szybki podglad listy zakupow.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bugi Serwer 1”