2.21 Kucykowo

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

2.21 Kucykowo

Postautor: FAQ-Team » czw sie 08, 2013 5:04 pm

Kucykowo jest budynkiem, który można postawić od poziomu 10. Koszt jego budowy to 5 000 ft. Każdy farmer może posiadać na swojej farmie tylko jeden taki budynek.

Obrazek

Budynek może pomieścić trzy kucyki. Pierwszego z nich dostajemy gratis po postawieniu budynku. Koszt zakupu/wynajmu pozostałych koni przedstawia się następująco

Obrazek

Codziennie na naszej farmie pojawiają się dzieci chętne na przejażdżki kucykami. Ilość przychodzących dzieci jest nieograniczona. Aby móc wysłać dzieci na przejażdżkę kucykiem wystarczy wybrać dziecko klikiem myszki, a następnie kliknąć na kucyka.

Obrazek

Dodatkowo musimy posiadać dla niego odpowiednią ilość karmy. W celu uzupełnienia pustego pojemnika na karmę należy na niego kliknąć i podać ile karmy chcemy przeznaczyć dla danego kucyka. Karmę tę można zakupić na targu, jak również samodzielnie wypiec w młynie dzięki recepturom. Dostępne są trzy warianty receptur na karmę dla koni, dostępne od określonych poziomów :arrow: http://www.forum.wolnifarmerzy.pl/viewt ... 15&t=41560. Po wypieczeniu receptura dostępna jest w panelu z pozostałymi powerupami.

Obrazek

Czas przejażdżki uzależniony jest od dziecka, które chcemy na nią wysłać i wynosi 2, 4 lub 8 godzin. Ilość karmy potrzebnej do rozpoczęcia jazdy wynosi odpowiednio 1, 2, 4 szt. Czas przejażdżki można skrócić podając kucykowi superbatona Obrazek. Dzięki nim każdorazowo czas podróży można skrócić o 1 godz (maks. o połowę czasu). Receptę na superbaton znaleźć można również u handlarki receptami w El Fiszado.

Po zakończonej przejażdżce zadowolone z aktywnego wypoczynku dzieci pozostawiają na farmie garść punktów i farmotalarów. W celu ich odebrania należy kliknąć na przycisk strzałki Obrazek . Kucyk zaś wraca do stajni, gdzie będzie wypoczywał w oczekiwaniu na kolejne chętne do przejażdżki dziecko.

ObrazekAutor: analityk


Obrazek

Wróć do „2. FAQ - Budynki”