6.12 Kontener / zbiórka odzieży

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

6.12 Kontener / zbiórka odzieży

Postautor: FAQ-Team » wt kwie 02, 2013 6:33 pm

Tuż przy ulicy, nieopodal Handlarki recepturami prowadzona jest zbiórka odzieży.

Obrazek

Podczas zbiórki odzieży, do kontenera oddawać można wyprodukowane w dziergarni ubrania. W ramach podziękowania otrzymujemy zestaw losowo wybranych produktów zwierzęcych i roślinnych. Zestaw ten widoczny jest po kliknięciu na kontener znajdujący się w El Fiszado. Zestaw może być bardziej lub mniej wartościowy od przeznaczonych ubrań. Jeśli wylosowane produkty nie spełniają naszych oczekiwań, rzucając kostkami, Obrazek wylosować można inny zestaw. Im aktywniejszy udział w zbiórce, tym wyższa ranga i tym samym bardziej wartościowe zestawy w ramach podziękowania.


Istnieje również możliwość samodzielnego wyboru produktu, jaki otrzymamy w zamian za dostarczenie do kontenera odzieży. Wybrane produkty będą tworzyły 30-40% zestawu oferowanego przez zbiórkę odzieży. W tym celu należy kliknąć na pustą gwiazdkę u dołu okienka Obrazek. Koszt wyboru pierwszego produktu jest określony w formie losowo wybranego oleju, natomiast koszt wyboru drugiego produktu ma wartość 1 monety.
Uwaga! Wybrane produkty będą nagrodą jednak dopiero podczas kolejnej zbiórki!


Poziomy zbiórki odzieży
Obrazek

Wynik jest obliczany w następujący sposób: Za każde 25 tys ft wartości ubrania przeznaczanego do kontenera otrzymuje się 1 pkt. Wydatki liczone są względem ceny NPC danego produktu. Czyli za przekazanie odzieży o wartości (NPC) 75 tys ft, otrzymujemy 3 pkt.

Autor: analityk

Obrazek

Wróć do „7. FAQ - El Fiszado”