5.2 Prezentomat

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

5.2 Prezentomat

Postautor: FAQ-Team » pn lis 15, 2010 9:02 pm

Oto kilka ważnych informacji (które znajdziecie również w Pomocy w grze) na temat Prezentomatu i prezentów:

1) Prezenty można zakupić w Prezentomacie w El Farmado (obrazek) i wysyłać innym farmerom. Pamiętajcie, że prezentów nie można wysyłać samemu sobie.

Obrazek

2) Gdy już klikniesz na Prezentomat wystarczy, że: wybierzesz odpowiedni prezent, wpiszesz poprawną nazwę gracza (który gra na tym samym serwerze :!: ), opcjonalnie dołączysz krótką wiadomość od siebie i gotowe! Po kliknięciu "wyślij" prezent od razu znajdzie się na półce odpowiedniego farmera!

3) Każdy prezent ma swoją cenę. Niektóre prezenty natomiast dostępne są tylko w określonym czasie co roku. Wszystkie te informacje znajdziesz na poniższej liście prezentów (kliknij TUTAJ, aby od razu do niej przejść).

4) Niektóre prezenty są wyjątkowe i oryginalne, gdyż można otrzymać je tylko i wyłącznie od Zbieracza Pedro znajdującego się w El Fiszado. Za przekazanie odpowiedniej ilości produktów wysyła nam piękne upominki. Ich listę znajdziesz w osobnym wątku poświęconemu Zbieraczowi Pedro (kliknij TUTAJ, aby od razu do niego przejść).

5) Prezenty ze swojej półki można usuwać (w tym celu najedź kursorem myszy na prezent, a następnie kliknij na czerwony krzyżyk obok nazwy użytkownika, który wysłał Ci dany prezent). Nie można usuwać prezentów od SYSTEMU, w tym od Zbieracza Pedro.

6) Wysyłane i otrzymywane prezenty odnotowywane są w statystykach w El Farmado:
Dobre duszki - najwięcej wysłanych prezentów
Ulubieńcy serwera - najwięcej otrzymanych prezentów.


Autor: GrassVerge

Obrazek

Wróć do „26. FAQ - Archiwum”