7.3 Stoisko z napojami

Awatar użytkownika
FAQ-Team
Moderator
Posty: 208
Rejestracja: pn lis 15, 2010 6:15 pm
Płeć: Mężczyzna

7.3 Stoisko z napojami

Postautor: FAQ-Team » wt paź 09, 2012 10:35 pm

Stoisko z napojami postawić może każdy farmer, który osiągnął poziom 11. Można tu produkować różnego rodzaju soki i mleka owocowe.

Obrazek

Koszt postawienia stoiska z napojami to 7 000 ft. Rozbudowa jest pięciostopniowa i dostępna od razu po postawieniu budynku. W efekcie rozbudowy skróci się czas produkcji. Rozbudowa możliwa jest tylko i wyłącznie po zakończonej produkcji i zebraniu gotowych produktów. Wówczas przy budynku pojawi się znaczek Obrazek umożliwiający rozbudowę. Cennik ulepszenia stoiska przedstawia się następująco :arrow: viewtopic.php?f=209&t=61000

Produkcja w stoisku z napojami odbywać się może równolegle na trzech slotach produkcyjnych, z których pierwszy dostępny jest od razu po postawieniu budynku. Kolejne dwa wymagają wykupu.

Obrazek

Osoby, które nie są zainteresowane rozbudową stoiska na stałe lub chciałyby w jeszcze większym stopniu przyspieszyć produkcję mogą jednorazowo skrócić czas produkcji za pomocą monet. W tym celu po rozpoczęciu produkcji należy wybrać Obrazek znajdujący się tuż przy slocie produkcyjnym. Należy jednak pamiętać, że skrócenie czasu w ten sposób dotyczy tylko aktualnie trwającej produkcji.

Obrazek


Wyprodukowane napoje przechowywane są na regale pod ikonką ObrazekPrzechowywane tam produkty będą obiektem zainteresowania przychodzących na piknik łasuchów.

Lista możliwych do produkcji napoi dostępna jest pod linkiem:
:arrow: http://www.forum.wolnifarmerzy.pl/viewtopic.php?f=209&t=61002Autor: analityk

Obrazek

Wróć do „8. FAQ - Strefa pikniku”