Plantacja

NIE WIESZ CZEGOŚ? TU MOŻESZ ZADAĆ SWOJE PYTANIE!
Ten wątek przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w :arrow: FAQ.
eulalia

Re: Plantacja

Postautor: eulalia » śr gru 31, 2014 10:06 am

Witam :)
Plantacja może i zabiera czas, ale i daje dużą kasę. I to naprawdę sporą, jeżeli bierze się pod uwagę, że stoi tylko na jednym polu. Żadne inne rośliny i produkty nie dają tyle...na jednym polu. Wielokrotnie więcej daje plantacja, nawet po odjęciu kosztów. Oczywiście za każdym razem jest to inny zysk, ale za każdym razem duży.
Nie wiem jak u Was, ale ja już kilkakrotnie przeliczałam i jest to sporo. Mówię tylko o kasie, nie o punktach.
Więc Tadesz15 ....może i masz rację z tym, żeby jednym kliknięciem załatwić wszystko...tyle tylko,że wówczas musiałoby to sporo monetek kosztować, naprawdę sporo...
Jeżeli ja w tej chwili zyskuję kasę większą niż roślinki i produkty...mniej więcej jak 1:8...to i monetek musiałoby byś dużo. Tak żeby było sprawiedliwie :)

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Johny

Postautor: Johny » śr gru 31, 2014 12:40 pm

Plantacja.
Plusy:
- daje dużo punktów
- daje dużo kasy
Minusy:
- zżera trochę zasobów, ale mimo woli warto ponieś ten koszt, ponieważ zwraca się z nawiązką
- trzeba dużo klikać
- trzeba poświęcić jej więcej, sporo więcej czasu

Do moderatorów:
może zamkniemy ten wątek, ponieważ przypięty wątek znajduje się tutaj :arrow: viewtopic.php?f=4&t=65095

eulalia

Postautor: eulalia » czw sty 01, 2015 8:41 am

Cześć Johny! Przepraszam, że tu odpisałam...ale nie widziałam tamtego wątku...a wkurzają mnie żądania. Czasami warto policzyć.
Ok...zamknijcie ten wątek. Po co się powtarzać :)

Awatar użytkownika
analityk
Moderator

Postautor: analityk » czw sty 01, 2015 5:43 pm

Johny pisze: może zamkniemy ten wątek, ponieważ przypięty wątek znajduje się tutaj :arrow: viewtopic.php?f=4&t=65095

No to zamykamy i do dalszej dyskusji serdecznie zapraszamy do wskazanego wątku ;)

Wróć do „Pomoc dla początkujących”